SG73G2BTTD1152D
MFR.Part #
SG73G2BTTD1152D
JLCPCB Part #
C6295376
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS