SG73P2ATTD6R2G
MFR.Part #
SG73P2ATTD6R2G
JLCPCB Part #
C4261232
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS