SG73P2E1RTTD6651D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD6651D
JLCPCB Part #
C7311857
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.65kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS