HV732BTTD105G
MFR.Part #
HV732BTTD105G
JLCPCB Part #
C3952959
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS