SG73S1ERTTP2550D
MFR.Part #
SG73S1ERTTP2550D
JLCPCB Part #
C7360124
Description
-55℃~+155℃ 125mW 255Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS