SG73P2ATTD5R90F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD5R90F
JLCPCB Part #
C4288929
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS