SR731JTTD2R4J
MFR.Part #
SR731JTTD2R4J
JLCPCB Part #
C3978510
Description
-55℃~+150℃ 2.4Ω 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS