RN732ATTD1740D25
MFR.Part #
RN732ATTD1740D25
JLCPCB Part #
C4014321
Description
-55℃~+155℃ 100mW 174Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS