SG73P2ATTD5903D
MFR.Part #
SG73P2ATTD5903D
JLCPCB Part #
C4229108
Description
-55℃~+155℃ 250mW 590kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS