SG73P2ATTD5902D
MFR.Part #
SG73P2ATTD5902D
JLCPCB Part #
C4135199
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS