SG73P2ATTD5902F
MFR.Part #
SG73P2ATTD5902F
JLCPCB Part #
C4299201
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS