RN732ATTD1741C50
MFR.Part #
RN732ATTD1741C50
JLCPCB Part #
C4006683
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS