SG73P2ATTD6802F
MFR.Part #
SG73P2ATTD6802F
JLCPCB Part #
C4019288
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS