RN731JTTD1802D25
MFR.Part #
RN731JTTD1802D25
JLCPCB Part #
C7057221
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS