SG73P2ATTD56R0F
MFR.Part #
SG73P2ATTD56R0F
JLCPCB Part #
C4019456
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS