SG73P2ATTD16R0F
MFR.Part #
SG73P2ATTD16R0F
JLCPCB Part #
C4288180
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS