RK73H2BTTD4702D
MFR.Part #
RK73H2BTTD4702D
JLCPCB Part #
C5726047
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS