SG73P2ATTD52R3F
MFR.Part #
SG73P2ATTD52R3F
JLCPCB Part #
C3949175
Description
-55℃~+155℃ 250mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS