RN73R1JTTD1261F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1261F50
JLCPCB Part #
C4319012
Description
-55℃~+155℃ 1.26kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS