RN731JTTD1381D100
MFR.Part #
RN731JTTD1381D100
JLCPCB Part #
C4030982
Description
-55℃~+155℃ 1.38kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS