RN73H2ATTD75R0D25
MFR.Part #
RN73H2ATTD75R0D25
JLCPCB Part #
C2508677
Description
125mW 75Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS