SG73P2ATTD4R53F
MFR.Part #
SG73P2ATTD4R53F
JLCPCB Part #
C4041428
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.53Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS