RK73G1JTTD3920C
MFR.Part #
RK73G1JTTD3920C
JLCPCB Part #
C2580959
Description
-55℃~+155℃ 100mW 392Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS