SG73P2ATTD4R3G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD4R3G
JLCPCB Part #
C4097580
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS