RK73H1JTTD78R7D
MFR.Part #
RK73H1JTTD78R7D
JLCPCB Part #
C2576728
Description
-55℃~+155℃ 125mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS