SG73P2ATTD4R02F
MFR.Part #
SG73P2ATTD4R02F
JLCPCB Part #
C514995
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 4.02Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS