RN732BTTD5901F50
MFR.Part #
RN732BTTD5901F50
JLCPCB Part #
C4293740
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS