RN732BTTD5051C10
MFR.Part #
RN732BTTD5051C10
JLCPCB Part #
C3943514
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.05kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS