ERJ-P06D2103V
MFR.Part #
ERJ-P06D2103V
JLCPCB Part #
C4257094
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS