SG73P2ATTD4752F
MFR.Part #
SG73P2ATTD4752F
JLCPCB Part #
C4094029
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS