SG73P2ATTD474J
MFR.Part #
SG73P2ATTD474J
JLCPCB Part #
C3984703
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS