RN73R1JTTD3283D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3283D50
JLCPCB Part #
C4351407
Description
-55℃~+155℃ 100mW 328kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS