SG73P2ATTD473G
MFR.Part #
SG73P2ATTD473G
JLCPCB Part #
C4249879
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS