WU732B15TTD27L0F
MFR.Part #
WU732B15TTD27L0F
JLCPCB Part #
C2611999
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 27mΩ Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS