RN73R2ETTD34R0F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD34R0F50
JLCPCB Part #
C2604332
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS