SG73P2ATTD4701F
MFR.Part #
SG73P2ATTD4701F
JLCPCB Part #
C2577441
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS