SG73P2ATTD46R4D
MFR.Part #
SG73P2ATTD46R4D
JLCPCB Part #
C4142935
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS