RN73H2BTTD2463A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD2463A05
JLCPCB Part #
C4191896
Description
246kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS