HV733ATTE1335F
MFR.Part #
HV733ATTE1335F
JLCPCB Part #
C4129277
Description
-55℃~+155℃ 13.3MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS