HV731JTTD5112F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV731JTTD5112F
JLCPCB Part #
C4163923
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS