SG73P2ATTD4023D
MFR.Part #
SG73P2ATTD4023D
JLCPCB Part #
C4175292
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS