SG73P2ERTTD6812D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD6812D
JLCPCB Part #
C6678117
Description
-55℃~+155℃ 68.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS