RK73G1JTTD1741F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1JTTD1741F
JLCPCB Part #
C2577908
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS