RN73H1JTTD59R0B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD59R0B50
JLCPCB Part #
C4081331
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS