SG73S2E1RTTD2210F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD2210F
JLCPCB Part #
C5894315
Description
-55℃~+155℃ 1W 221Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS