SG73P2ATTD36R5F
MFR.Part #
SG73P2ATTD36R5F
JLCPCB Part #
C4232350
Description
-55℃~+155℃ 250mW 36.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS