RN73H2ETTD1271F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1271F50
JLCPCB Part #
C3944575
Description
1.27kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS