SG73P2ATTD3481F
MFR.Part #
SG73P2ATTD3481F
JLCPCB Part #
C4056947
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.48kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS