SG733ATTE220K
MFR.Part #
SG733ATTE220K
JLCPCB Part #
C4277511
Description
-55℃~+155℃ 1W 22Ω Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS