RN731ETTP1671F50
MFR.Part #
RN731ETTP1671F50
JLCPCB Part #
C4316067
Description
-55℃~+155℃ 1.67kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS